Krátošice (noční) 2019 (Tábor)
O pohár starosty obce Krátošice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | THL |
| Místo: | Krátošice |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Kdy: | 27. 07. 2019 20:00 |
| Kontakt: | Martin Zíma |
| Telefon: | 775 216 616 |
| Začátek rezervace: | 27. 07. 2019 20:00 |
| Konec rezervace: | 27. 07. 2019 20:00 |
| Začátek tipování: | 27. 07. 2019 20:00 |
| Konec hlasování: | 27. 07. 2019 00:00 |
| Zadal: | Patrik Baláž |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kratosice-10215.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | TA | 16,13 | 16,18 | 16,18 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jankov | BN | 16,75 | 16,63 | 16,75 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohdalín | PE | 16,72 | 16,81 | 16,81 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohdalín | PE | 16,74 | 16,88 | 16,88 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žďár | JH | 16,92 | 16,55 | 16,92 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zdislavice | BN | 17,02 | 16,85 | 17,02 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stoklasná Lhota | TA | 17,09 | 17,02 | 17,09 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Drahňovice | BN | 16,59 | 17,20 | 17,20 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Tomice | BN | 17,10 | 17,20 | 17,20 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chářovice | BN | 17,21 | 17,02 | 17,21 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Šipoun | PT | 17,22 | 16,96 | 17,22 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bohdalín | PE | 17,10 | 17,24 | 17,24 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chotěmice | TA | 17,25 | 17,52 | 17,25 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dobronice u Chýnova | TA | 17,11 | 17,26 | 17,26 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žďár | JH | 17,25 | 17,31 | 17,31 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Daměnice | BN | 16,69 | 17,34 | 17,34 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chotěmice | TA | 16,92 | 17,46 | 17,46 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zdislavice | BN | 17,03 | 17,46 | 17,46 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chářovice Špona | BN | 17,49 | 17,12 | 17,49 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žďár | JH | 16,99 | 17,66 | 17,66 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chotěmice | TA | 17,67 | 17,12 | 17,67 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chotěmice | TA | 17,71 | 16,95 | 17,71 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chýnov | TA | 17,80 | 17,23 | 17,80 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jaronice | CB | 17,80 | 17,75 | 17,80 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bohdalín | PE | 16,47 | 17,81 | 17,81 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krotějov Sport | TA | 17,19 | 17,85 | 17,85 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zdislavice | BN | 17,92 | 17,16 | 17,92 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zdislavice | BN | 17,91 | 17,92 | 17,92 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Šipoun | PT | 17,83 | 18,01 | 18,01 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bohdalín | PE | 18,02 | 17,66 | 18,02 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Drunče | JH | 17,79 | 18,06 | 18,06 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Žďár | JH | 18,10 | 17,40 | 18,10 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,23 | 18,13 | 18,13 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Šipoun | PT | 17,40 | 18,14 | 18,14 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Drunče | JH | 17,76 | 18,16 | 18,16 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Český Rudolec | JH | 17,18 | 18,18 | 18,18 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Dobronice u Chýnova | TA | 17,81 | 18,19 | 18,19 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Slapy | TA | 18,26 | 17,35 | 18,26 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Chlum B | CK | 17,80 | 18,26 | 18,26 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Jaronice | CB | 18,29 | 18,13 | 18,29 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Dubičné | CB | 18,32 | 17,89 | 18,32 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Ctiboř | BN | 17,36 | 18,32 | 18,32 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Slavošovice | CB | 17,66 | 18,40 | 18,40 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Zdislavice | BN | 17,11 | 18,40 | 18,40 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Chýnov | TA | 17,56 | 18,40 | 18,40 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Ctiboř | BN | 18,16 | 18,47 | 18,47 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Český Rudolec | JH | 18,48 | 17,54 | 18,48 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Vesce | TA | 18,47 | 18,49 | 18,49 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Ústrašice B | TA | 18,33 | 18,52 | 18,52 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Chýnov | TA | 17,54 | 18,55 | 18,55 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2010/08/14 | Krátošice, TA, | |
| 2011/07/30 | Krátošice, TA, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2012/07/28 | Krátošice, O pohár starosty obce | |
| 2013/07/27 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2014/07/26 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2015/07/25 | Krátošice(noční), O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2016/07/30 | Krátošice, O pohár | |
| 2017/07/29 | Krátošice, O pohár | |
| 2018/07/28 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2019/07/27 | Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.








