Letohrad - Orlice 2018 (Ústí nad Orlicí)
EXPU +VČHL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 07. 2018 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | miro galko |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Skrochovice | Opava | 16,29 | 16,01 | 16,29 | 0,28 | |
![]() | 2. | Sloup | Praha-západ | 16,60 | 16,50 | 16,60 | 0,10 | |
![]() | 3. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,89 | 16,89 | 16,66 | 0,23 | |
![]() | 4. | Myštěves | Hradec Králové | 16,92 | 16,43 | 16,92 | 0,49 | |
![]() | 5. | Košťálov | Semily | 17,36 | 17,36 | 16,26 | 1,10 | |
![]() | 6. | Libuň | Jičín | 17,86 | 17,86 | 16,95 | 0,91 | |
![]() | 7. | Dvorce | Tábor | 17,91 | 17,91 | 17,64 | 0,27 | |
![]() | 8. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 17,92 | 17,74 | 17,92 | 0,18 | |
![]() | 9. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 18,29 | 16,62 | 18,29 | 1,67 | |
![]() | 10. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 19,69 | 19,69 | 18,18 | 1,51 | |
![]() | 11. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,98 | 18,95 | 19,98 | 1,03 | |
![]() | 12. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 34,93 | 34,93 | 34,59 | 0,34 | |
![]() | 13. | Letohrad - Kunčice A | Ústí nad Orlicí | 36,22 | 36,22 | 31,76 | 4,46 | |
![]() | 14. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 41,17 | 40,84 | 41,17 | 0,33 | |
![]() | 15. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Jeřmanice | Liberec | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Olešná | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Hrobice | Pardubice | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Semily | 15,32 | 15,43 | 15,43 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 15,70 | 15,58 | 15,70 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 15,41 | 15,74 | 15,74 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov | Nový Jičín | 15,41 | 15,74 | 15,74 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | Nový Jičín | 15,76 | 15,83 | 15,83 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Prchalov | Nový Jičín | 15,76 | 15,83 | 15,83 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevcehle | Jihlava | 15,66 | 15,89 | 15,89 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nevcehle | Jihlava | 15,66 | 15,89 | 15,89 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,69 | 15,93 | 15,93 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,95 | 15,97 | 15,97 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,95 | 15,97 | 15,97 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,00 | 15,61 | 16,00 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Plumlov | Prostějov | 16,02 | 15,98 | 16,02 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,45 | 16,02 | 16,02 | 2014/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | Jihlava | 16,03 | 15,65 | 16,03 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,04 | 15,81 | 16,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,04 | 15,81 | 16,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrabišín | Šumperk | 15,99 | 16,05 | 16,05 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,06 | 15,99 | 16,06 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,50 | 16,13 | 16,13 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,14 | 16,14 | 16,14 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jaronice | České Budějovice | 16,15 | 16,17 | 16,17 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hrabůvka | Přerov | 16,13 | 16,18 | 16,18 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Prchalov | Nový Jičín | 15,93 | 16,18 | 16,18 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice X | Olomouc | 15,82 | 16,21 | 16,21 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hrabůvka | Přerov | 16,22 | 16,01 | 16,22 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hrabůvka | Přerov | 16,22 | 16,01 | 16,22 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mysločovice | Zlín | 16,23 | 15,97 | 16,23 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Čechtín A | Třebíč | 15,77 | 16,23 | 16,23 | 2026/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,01 | 16,24 | 16,24 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.









