| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 07. 2015 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Leoš Dofek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 18,25 | 18,25 | 17,29 | |
| 2. | Hlubočany B | Vyškov | 18,36 | 18,36 | 18,25 | |
| 3. | Drnovice | Vyškov | 18,38 | 17,27 | 18,38 | |
| 4. | Radslavice | Vyškov | 18,82 | 18,82 | 18,78 | |
| 5. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,69 | 17,85 | 19,69 | |
| 6. | Habrovany | Vyškov | 20,16 | 20,16 | 19,29 | |
| 7. | Kobeřice u Brna | Vyškov | 21,27 | 21,27 | 20,40 | |
| 8. | Hlubočany | Vyškov | 22,50 | 22,50 | 21,07 | |
| 9. | Pustiměř | Vyškov | 25,15 | 24,89 | 25,15 | |
| 10. | Drnovice C | Vyškov | 28,57 | 19,15 | 28,57 | |
| 11. | Dražovice | Vyškov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 16,46 | 16,42 | 16,46 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zbraslav | Brno-venkov | 16,36 | 16,59 | 16,59 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 16,64 | 16,70 | 16,70 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hodějice | Vyškov | 17,01 | 16,72 | 17,01 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Topolany A | Vyškov | 16,88 | 17,04 | 17,04 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hodějice | Vyškov | 17,04 | 16,92 | 17,04 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Habrovany | Vyškov | 17,12 | 16,83 | 17,12 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,59 | 17,14 | 17,14 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | Vyškov | 17,13 | 17,16 | 17,16 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,06 | 17,17 | 17,17 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radslavice | Vyškov | 17,11 | 17,19 | 17,19 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tučapy A | Vyškov | 17,20 | 16,90 | 17,20 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,13 | 17,20 | 17,20 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hodějice | Vyškov | 17,20 | 17,26 | 17,26 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,66 | 17,28 | 17,28 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Topolany A | Vyškov | 16,73 | 17,37 | 17,37 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,96 | 17,41 | 17,41 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,12 | 17,45 | 17,45 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 17,47 | 17,00 | 17,47 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Přerov | 17,46 | 17,49 | 17,49 | 2020/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Myslejovice A | Prostějov | 17,55 | 16,98 | 17,55 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | Přerov | 17,58 | 16,91 | 17,58 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,01 | 17,61 | 17,61 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Habrovany | Vyškov | 16,84 | 17,62 | 17,62 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pustiměř A | Vyškov | 17,63 | 17,46 | 17,63 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mokrá | Brno-venkov | 16,65 | 17,64 | 17,64 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mokrá | Brno-venkov | 17,44 | 17,66 | 17,66 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Topolany A | Vyškov | 17,41 | 17,66 | 17,66 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Topolany A | Vyškov | 17,63 | 17,70 | 17,70 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,70 | 17,71 | 17,71 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/11 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2025/07/12 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2024/07/13 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2023/07/22 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2022/07/16 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2021/07/17 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2020/07/18 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2019/07/20 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2018/07/21 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| 2017/07/22 | Kučerov, Kučerov | |
| 2016/07/23 | Kučerov, Kučerov | |
| 2016/07/23 | Kučerov, hřiště SDH, O POHÁR STAROSTY OBCE KUČEROV | |
| 2015/07/18 | Kučerov, O pohár starosty obce | |
| 2014/07/19 | Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















