Krásná Ves 2018 (Mladá Boleslav)
Krásnoveský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 05. 2018 14:00 |
| Kontakt: | Markéta Medviďová |
| Telefon: | +420 724 185 766 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Košťálov | Semily | 17,42 | 16,48 | 17,42 | 0,94 | |
![]() | 2. | Libuň | Jičín | 18,56 | 17,41 | 18,56 | 1,15 | |
![]() | 3. | Jeřmanice | Liberec | 18,70 | 18,70 | 17,80 | 0,90 | |
![]() | 4. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,96 | 18,96 | 18,86 | 0,10 | |
![]() | 5. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 19,11 | 19,11 | 18,55 | 0,56 | |
![]() | 6. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 19,49 | 19,49 | 18,84 | 0,65 | |
![]() | 7. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,51 | 19,51 | 18,56 | 0,95 | |
![]() | 8. | Benešov u Semil | Semily | 20,11 | 19,66 | 20,11 | 0,45 | |
![]() | 9. | Sychrov B | Mladá Boleslav | 22,72 | 21,58 | 22,72 | 1,14 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tatobity | Semily | 14,76 | 14,78 | 14,78 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Karlinky | Liberec | 15,00 | 15,16 | 15,16 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Karlinky B | Liberec | 15,26 | 15,13 | 15,26 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dubenec | Trutnov | 15,14 | 15,37 | 15,37 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,44 | 15,11 | 15,44 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,23 | 15,66 | 15,66 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Tatobity | Semily | 15,74 | 15,41 | 15,74 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Veselá | Semily | 15,77 | 15,41 | 15,77 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 15,77 | 14,73 | 15,77 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,00 | 15,77 | 15,77 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sloup | Praha-západ | 15,86 | 15,41 | 15,86 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lestkov | Semily | 15,87 | 15,70 | 15,87 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,65 | 15,90 | 15,90 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,91 | 14,85 | 15,91 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lestkov | Semily | 15,31 | 15,92 | 15,92 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Batín | Jičín | 15,39 | 15,92 | 15,92 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 16,01 | 15,59 | 16,01 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Břehy | Mladá Boleslav | 15,77 | 16,02 | 16,02 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,11 | 15,73 | 16,11 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice Habeš | Semily | 15,57 | 16,11 | 16,11 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 15,75 | 16,25 | 16,25 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,90 | 16,31 | 16,31 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Valdice A | Jičín | 15,35 | 16,54 | 16,54 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bukovina, Turnov | Semily | 15,45 | 16,64 | 16,64 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hradčany | Liberec | 16,68 | 16,47 | 16,68 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,68 | 16,46 | 16,68 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Košťálov | Semily | 15,96 | 16,72 | 16,72 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradčany | Liberec | 15,34 | 16,79 | 16,79 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,51 | 15,95 | 15,95 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,01 | 16,19 | 16,19 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 15,96 | 16,45 | 16,45 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,46 | 15,77 | 16,46 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Košťálov | Semily | 15,92 | 16,50 | 16,50 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 16,64 | 16,31 | 16,64 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ploukonice | Semily | 16,18 | 16,80 | 16,80 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,30 | 16,84 | 16,84 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chrášťany | Litoměřice | 16,70 | 17,07 | 17,07 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Libuň | Jičín | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,11 | 17,20 | 17,20 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Benešov u Semil | Semily | 17,20 | 16,96 | 17,20 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Myštěves | Hradec Králové | 17,11 | 17,21 | 17,21 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,01 | 17,25 | 17,25 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vitiněves | Jičín | 17,32 | 16,75 | 17,32 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Semily | 15,64 | 17,39 | 17,39 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice | Semily | 17,08 | 17,41 | 17,41 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Košťálov | Semily | 16,48 | 17,42 | 17,42 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Benešov u Semil | Semily | 16,93 | 17,43 | 17,43 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,47 | 17,32 | 17,47 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,93 | 17,51 | 17,51 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,32 | 17,55 | 17,55 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Košťálov | Semily | 17,09 | 17,55 | 17,55 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vitiněves | Jičín | - | - | 17,56 | 2013/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Semily | 17,56 | 17,09 | 17,56 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Borovice | Mladá Boleslav | 16,89 | 17,64 | 17,64 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Myštěves | Hradec Králové | 17,68 | 16,36 | 17,68 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radimovice | Liberec | 17,43 | 17,76 | 17,76 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,77 | 17,25 | 17,77 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Touchovice | Louny | 17,62 | 17,77 | 17,77 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Luboš Veselý | 16 ** | 18 | 12.05.2018 10:37 | |
| Aleš Coufal | 16 ** | 0 | 11.05.2018 16:13 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 11.05.2018 17:06 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 17 ** | 12 | 11.05.2018 17:07 | |
| Aleš Coufal | 17 ** | 3 | 11.05.2018 16:13 | |
| Luboš Veselý | 17 ** | 0 | 12.05.2018 10:37 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jizerská liga - Muži | 17,03 | https://youtu.be/zKzh3DBOw3Q | Pepa Adam | |
Jizerská liga - Muži | 17,57 | https://youtu.be/w_c0YIOZYig | Míra Berka | |
Jizerská liga - Muži | 17,94 | https://youtu.be/HUcDMLmo-Nk | Zdeněk Nauč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.










