Hošťka, hřiště 2023 (Tachov)
Soutěž MH v požárním útoku
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Tachovské Ligy |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 08. 2023 09:00 |
| Kontakt: | SDH Hošťka |
| Telefon: | 604980702 |
| Okres: | Tachov |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Roman Jarabica |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Nové Sedliště | Tachov | 15,62 | 15,62 | 29,01 | 13,39 | |
![]() | 2. | Stříbro | Tachov | 15,75 | 15,75 | 16,53 | 0,78 | |
![]() | 3. | Hošťka | Tachov | 16,55 | 16,55 | 19,44 | 2,89 | |
![]() | 4. | Kladruby | Tachov | 17,35 | 17,35 | 18,01 | 0,66 | |
![]() | 5. | Nahý Újezdec | Tachov | 18,53 | 21,20 | 18,53 | 2,67 | |
![]() | 6. | Brod nad Tichou | Tachov | 19,83 | 19,83 | 25,69 | 5,86 | |
![]() | 7. | Halže | Tachov | 20,33 | 20,33 | 23,00 | 2,67 | |
![]() | 8. | Bezdružice | Tachov | 20,58 | 22,83 | 20,58 | 2,25 | |
![]() | 9. | Damnov | Tachov | NP | NP | NP | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Stříbro | Tachov | 17,94 | 21,13 | 17,94 | 3,19 | |
![]() | 2. | Nahý Újezdec | Tachov | 19,41 | 24,66 | 19,41 | 5,25 | |
![]() | 3. | Nové Sedliště | Tachov | 20,45 | 20,45 | 43,12 | 22,67 | |
![]() | 4. | Damnov A | Tachov | 21,69 | NP | 21,69 | 98,31 | |
![]() | 5. | Bezdružice | Tachov | 22,42 | 22,42 | 107,40 | 84,98 | |
![]() | 6. | Halže | Tachov | 24,70 | 24,70 | 24,85 | 0,15 | |
![]() | 7. | Hošťka | Tachov | 33,64 | 43,42 | 33,64 | 9,78 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brod nad Tichou | Tachov | 28,16 | 15,09 | 15,09 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Černošín | Tachov | 21,05 | 15,24 | 15,24 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Nové Sedliště | Tachov | 15,62 | 29,01 | 15,62 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Brod nad Tichou | Tachov | 15,70 | 17,53 | 15,70 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Stříbro | Tachov | 15,75 | 16,53 | 15,75 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Nové Sedliště | Tachov | 27,78 | 16,09 | 16,09 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Bor | Tachov | 16,14 | 16,68 | 16,14 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Černošín | Tachov | 16,26 | 21,57 | 16,26 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Stříbro | Tachov | 16,88 | 16,35 | 16,35 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Kladruby | Tachov | 17,39 | 16,41 | 16,41 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Bezdružice | Tachov | 24,03 | 16,41 | 16,41 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Bezdružice | Tachov | 16,43 | 27,60 | 16,43 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Stříbro | Tachov | 16,47 | NP | 16,47 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Hošťka | Tachov | 16,55 | 19,44 | 16,55 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro | Tachov | 16,65 | 17,33 | 16,65 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Nové Sedliště | Tachov | 16,76 | 22,90 | 16,76 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Brod nad Tichou | Tachov | 26,88 | 17,17 | 17,17 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Černošín | Tachov | 35,19 | 17,24 | 17,24 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Kladruby | Tachov | 17,35 | 18,01 | 17,35 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Černošín | Tachov | 17,66 | 19,88 | 17,66 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Brod nad Tichou | Tachov | 18,00 | NP | 18,00 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Srbice | Domažlice | 18,11 | 23,06 | 18,11 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Kladruby | Tachov | 18,95 | 18,28 | 18,28 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Stříbro | Tachov | 18,39 | 24,90 | 18,39 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Nahý Újezdec | Tachov | 21,20 | 18,53 | 18,53 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Staré Sedliště | Tachov | 19,88 | 18,63 | 18,63 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Hošťka | Tachov | 21,09 | 18,67 | 18,67 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Hošťka | Tachov | 18,90 | 23,18 | 18,90 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Bezdružice | Tachov | 18,91 | 22,24 | 18,91 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 19,96 | 18,93 | 18,93 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezdružice | Tachov | 16,36 | 16,78 | 16,36 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Damnov | Tachov | 17,49 | 18,43 | 17,49 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Staré Sedliště | Tachov | 17,60 | 19,52 | 17,60 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Kladruby | Tachov | 17,75 | 17,60 | 17,60 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Stříbro | Tachov | 17,87 | 20,75 | 17,87 | 2020/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Stříbro | Tachov | 21,13 | 17,94 | 17,94 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Kladruby | Tachov | 19,95 | 18,22 | 18,22 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Planá | Tachov | 24,05 | 18,42 | 18,42 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Damnov | Tachov | 21,62 | 18,43 | 18,43 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Brod nad Tichou | Tachov | 18,54 | 30,87 | 18,54 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Srbice | Domažlice | 20,12 | 18,94 | 18,94 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Nahý Újezdec | Tachov | 24,66 | 19,41 | 19,41 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Černošín | Tachov | 21,19 | 19,90 | 19,90 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Staré Sedliště | Tachov | 20,23 | 22,28 | 20,23 | 2026/08/22 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro | Tachov | 22,26 | 20,29 | 20,29 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Nové Sedliště | Tachov | 20,45 | 43,12 | 20,45 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Černošín | Tachov | 20,47 | 24,79 | 20,47 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Černošín | Tachov | 20,78 | NP | 20,78 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Staré Sedliště | Tachov | 25,05 | 21,32 | 21,32 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Kladruby | Tachov | 21,45 | 21,95 | 21,45 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Damnov | Tachov | NP | 21,69 | 21,69 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Planá | Tachov | 31,52 | 21,74 | 21,74 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Planá | Tachov | 23,34 | 21,97 | 21,97 | 2019/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Nové Sedliště | Tachov | 38,55 | 22,04 | 22,04 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Damnov | Tachov | 24,68 | 22,33 | 22,33 | 2022/09/10 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Bezdružice | Tachov | 22,42 | 107,40 | 22,42 | 2023/08/26 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Hošťka | Tachov | 39,65 | 22,78 | 22,78 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Hošťka | Tachov | 23,01 | NP | 23,01 | 2021/08/28 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Stříbro | Tachov | 23,51 | 38,09 | 23,51 | 2024/08/24 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Staré Sedliště | Tachov | 23,57 | 24,39 | 23,57 | 2025/08/23 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/22 | Hošťka- hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2025/08/23 | Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2024/08/24 | Hošťka- hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2023/08/26 | Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2022/09/10 | Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku | |
| 2021/08/28 | Hošťka, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku | |
| 2020/08/29 | Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče | |
| 2019/08/31 | Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.









