| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 09. 2015 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Leoš Dofek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radslavice | Vyškov | 17,60 | 17,60 | 16,70 | |
| 2. | Hodějice | Vyškov | 17,76 | 17,76 | 17,29 | |
| 3. | Drnovice | Vyškov | 17,98 | 17,57 | 17,98 | |
| 4. | Hlubočany B | Vyškov | 18,00 | 18,00 | 16,87 | |
| 5. | Dražovice | Vyškov | 18,05 | 18,05 | 17,62 | |
| 6. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 18,29 | 17,10 | 18,29 | |
| 7. | Drnovice C | Vyškov | 19,48 | 19,48 | 17,88 | |
| 8. | Habrovany | Vyškov | 19,83 | 18,81 | 19,83 | |
| 9. | Hlubočany | Vyškov | 20,28 | 20,28 | 19,78 | |
10. | Kuřim A | Brno-venkov | 27,86 | 27,86 | 27,72 | |
| 11. | Šaratice | Vyškov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 16,37 | 16,08 | 16,37 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Topolany | Vyškov | 16,69 | 16,49 | 16,69 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 16,81 | 16,57 | 16,81 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hodějice B | Vyškov | 16,84 | 16,67 | 16,84 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hodějice | Vyškov | 16,87 | 16,82 | 16,87 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hodějice | Vyškov | 16,50 | 16,93 | 16,93 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dražovice | Vyškov | 16,90 | 17,06 | 17,06 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice | Vyškov | 16,72 | 17,12 | 17,12 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,13 | 16,94 | 17,13 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Topolany | Vyškov | 17,28 | 17,08 | 17,28 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hodějice | Vyškov | 17,31 | 16,93 | 17,31 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Křenovice | Vyškov | 17,02 | 17,39 | 17,39 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radslavice | Vyškov | 16,81 | 17,39 | 17,39 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radslavice | Vyškov | 17,23 | 17,55 | 17,55 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dětkovice | Vyškov | 17,59 | 16,31 | 17,59 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radslavice | Vyškov | 17,60 | 16,70 | 17,60 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hodějice | Vyškov | 17,74 | 17,49 | 17,74 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hodějice | Vyškov | 17,76 | 17,29 | 17,76 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radslavice | Vyškov | 17,77 | 17,61 | 17,77 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dražovice B | Vyškov | 17,09 | 17,79 | 17,79 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Topolany | Vyškov | 17,27 | 17,90 | 17,90 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dětkovice | Vyškov | 17,19 | 17,97 | 17,97 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Drnovice | Vyškov | 17,57 | 17,98 | 17,98 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radslavice | Vyškov | 17,65 | 17,98 | 17,98 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,73 | 17,99 | 17,99 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlubočany B | Vyškov | 18,00 | 16,87 | 18,00 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dražovice | Vyškov | 18,05 | 17,62 | 18,05 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dražovice | Vyškov | 18,06 | 18,01 | 18,06 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Radslavice | Vyškov | 17,66 | 18,16 | 18,16 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Silůvky | Brno-venkov | 18,06 | 18,22 | 18,22 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 15,72 | 15,63 | 15,72 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšany | Vyškov | 17,17 | 16,90 | 17,17 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Topolany | Vyškov | 17,58 | 17,19 | 17,58 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pustiměř | Vyškov | 17,84 | 16,35 | 17,84 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olšany | Vyškov | 17,89 | 17,79 | 17,89 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Milešovice | Vyškov | 22,97 | 23,57 | 23,57 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dražovice | Vyškov | 41,52 | 38,61 | 41,52 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Tučapy | Vyškov | 18,69 | 18,51 | NP | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pasohlávky | Brno-venkov | 30,88 | 16,41 | NP | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/15 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2025/09/06 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2024/08/31 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2023/09/02 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2022/09/03 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2021/09/04 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2020/09/05 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2019/08/31 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2018/08/18 | Hodějice, Memoriál + putovní pohár | |
| 2017/09/02 | Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce | |
| 2016/09/03 | Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce | |
| 2015/09/05 | Hodějice, -nový has.areál | |
| 2015/09/05 | Hodějice, O pohár starosty obce | |
| 2015/09/05 | Hodějice, O pohár starosty obce | |
| 2014/09/06 | Hodějice, O pohár starosty obce Hodějice | |
| 2013/09/07 | Hodějice, Memirial Ladislava Kolečka | |
| 2012/09/08 | Hodejice, pred obecnim uradem, Memorial Ladislava Kolecka | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















