Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Ledce A | Plzeň-sever | 16,80 | 16,80 | 18,15 | |
| 2. | Žákava A | Plzeň-jih | 17,56 | 17,56 | NP | |
| 3. | Koterov A | Plzeň-město | 17,58 | 18,92 | 17,58 | |
| 4. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 18,77 | NP | 18,77 | |
| 5. | Želčany A | Plzeň-jih | 19,37 | 19,37 | 22,15 | |
| 6. | Obora A | Plzeň-sever | 19,65 | 19,65 | 21,01 | |
| 7. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 19,83 | 19,83 | 25,38 | |
| 8. | Obora B | Plzeň-sever | 20,12 | 20,12 | NP | |
| 9. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 21,67 | 27,40 | 21,67 | |
| 10. | Dnešice A | Plzeň-jih | 22,01 | 23,39 | 22,01 | |
| 11. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 23,58 | 23,58 | 24,71 | |
| 12. | Úněšov B | Plzeň-sever | 23,66 | 29,16 | 23,66 | |
| 13. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 23,67 | 28,03 | 23,67 | |
| 14. | Mokrouše A | Plzeň-jih | 24,12 | 24,12 | 30,19 | |
| 15. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 24,87 | 24,87 | 26,05 | |
| 16. | Letkov A | Plzeň-jih | 25,43 | 38,82 | 25,43 | |
| 17. | Úněšov A | Plzeň-sever | 26,27 | 61,91 | 26,27 | |
| 18. | Dnešice B | Plzeň-jih | 28,22 | 28,89 | 28,22 | |
| 19. | Druztová A | Plzeň-sever | 29,93 | 60,68 | 29,93 | |
| 20. | Přeštice A | Plzeň-jih | NP | NP | NP | |
| 20. | Nezvěstice A | Plzeň-jih | NP | 19,19 | 21,40 | |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Žákava A | Plzeň-jih | 18,69 | 18,69 | 21,80 | |
| 2. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 19,38 | 22,56 | 19,38 | |
| 3. | Ledce A | Plzeň-sever | 20,38 | 37,54 | 20,38 | |
| 4. | Koterov A | Plzeň-město | 20,52 | 20,52 | 30,05 | |
| 5. | Želčany A | Plzeň-jih | 21,19 | 21,19 | 27,11 | |
| 6. | Štěnovický Borek A | Plzeň-jih | 22,92 | 26,32 | 22,92 | |
| 7. | Letkov A | Plzeň-jih | 23,46 | 23,46 | 29,49 | |
| 8. | Obora A | Plzeň-sever | 24,72 | 24,72 | 31,46 | |
| 9. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 24,74 | 29,23 | 24,74 | |
| 10. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 25,46 | 25,46 | 32,43 | |
| 11. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 27,30 | 27,30 | NP | |
| 12. | Dolní Lukavice B | Plzeň-jih | 30,05 | 30,05 | 46,33 | |
| 13. | Štěnovický Borek B | Plzeň-jih | 32,09 | 47,46 | 32,09 | |
| 14. | Ledce B | Plzeň-sever | 34,63 | 34,63 | 46,75 | |
| 15. | Kaznějov A | Plzeň-sever | 34,74 | 45,68 | 34,74 | |
| 16. | Nezvěstice A | Plzeň-jih | 36,57 | 36,57 | 37,75 | |
| 17. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 43,95 | NP | 43,95 | |
| 18. | Obora B | Plzeň-sever | 45,31 | 64,30 | 45,31 | |
| 19. | Úněšov A | Plzeň-sever | 46,79 | 56,96 | 46,79 | |
| 20. | Druztová A | Plzeň-sever | 53,13 | 61,18 | 53,13 | |
| 21. | Chlumčany B | Plzeň-jih | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Ledce | Plzeň-sever | 16,80 | 18,15 | 16,80 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Žákava | Plzeň-jih | 17,56 | NP | 17,56 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Koterov | Plzeň-město | 18,92 | 17,58 | 17,58 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Žákava | Plzeň-jih | 18,25 | 18,25 | 18,25 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Nebílovy | Plzeň-jih | 18,67 | 18,67 | 18,67 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Chlumčany | Plzeň-jih | NP | 18,77 | 18,77 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Koterov | Plzeň-město | 18,92 | 18,92 | 18,92 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Želčany | Plzeň-jih | 19,37 | 22,15 | 19,37 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Obora | Plzeň-sever | 19,42 | 19,42 | 19,42 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Chlumčany | Plzeň-jih | 19,57 | 19,57 | 19,57 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Mokrouše | Plzeň-jih | 19,57 | 19,57 | 19,57 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Obora | Plzeň-sever | 19,65 | 21,01 | 19,65 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Nebílovy | Plzeň-jih | 19,83 | 25,38 | 19,83 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Obora | Plzeň-sever | 20,12 | NP | 20,12 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Obora | Plzeň-sever | 21,12 | 21,12 | 21,12 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 21,58 | 21,58 | 21,58 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Šťáhlavy | Plzeň-jih | 27,40 | 21,67 | 21,67 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Dnešice | Plzeň-jih | 23,39 | 22,01 | 22,01 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Nepomuk | Plzeň-jih | 22,52 | 22,52 | 22,52 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Želčany | Plzeň-jih | 23,35 | 23,35 | 23,35 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Hořehledy | Plzeň-jih | 23,58 | 24,71 | 23,58 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Úněšov | Plzeň-sever | 29,16 | 23,66 | 23,66 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Nepomuk | Plzeň-jih | 28,03 | 23,67 | 23,67 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Mokrouše | Plzeň-jih | 24,12 | 30,19 | 24,12 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Nepomuk | Plzeň-jih | 24,60 | 24,60 | 24,60 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 24,87 | 26,05 | 24,87 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Blovice | Plzeň-jih | 24,97 | 24,97 | 24,97 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Letkov | Plzeň-jih | 25,35 | NP | 25,35 | 2016/06/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Letkov | Plzeň-jih | 38,82 | 25,43 | 25,43 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Dnešice | Plzeň-jih | 25,70 | 25,70 | 25,70 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Žákava | Plzeň-jih | 18,69 | 21,80 | 18,69 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 22,56 | 19,38 | 19,38 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ledce | Plzeň-sever | 37,54 | 20,38 | 20,38 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 20,42 | 20,42 | 20,42 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Koterov | Plzeň-město | 20,52 | 30,05 | 20,52 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Želčany | Plzeň-jih | 20,79 | 20,79 | 20,79 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Želčany | Plzeň-jih | 21,19 | 27,11 | 21,19 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Nepomuk | Plzeň-jih | 21,98 | 21,98 | 21,98 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 26,32 | 22,92 | 22,92 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Blovice | Plzeň-jih | 23,41 | 23,41 | 23,41 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Letkov | Plzeň-jih | 23,46 | 29,49 | 23,46 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Chlumčany | Plzeň-jih | 24,28 | 24,28 | 24,28 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Hořehledy | Plzeň-jih | 24,58 | 24,58 | 24,58 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Letiny | Plzeň-jih | 24,61 | 24,61 | 24,61 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Obora | Plzeň-sever | 24,72 | 31,46 | 24,72 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Nepomuk | Plzeň-jih | 29,23 | 24,74 | 24,74 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Letkov | Plzeň-jih | 25,13 | 25,13 | 25,13 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Chlumčany | Plzeň-jih | 25,46 | 32,43 | 25,46 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Dnešice | Plzeň-jih | 26,13 | 26,13 | 26,13 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Hořehledy | Plzeň-jih | 27,30 | NP | 27,30 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Nezvěstice | Plzeň-jih | 29,40 | 29,40 | 29,40 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 30,05 | 46,33 | 30,05 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 47,46 | 32,09 | 32,09 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Šťáhlavy | Plzeň-jih | 34,51 | 34,51 | 34,51 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Ledce | Plzeň-sever | 34,63 | 46,75 | 34,63 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kaznějov | Plzeň-sever | 45,68 | 34,74 | 34,74 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Nezvěstice | Plzeň-jih | 36,57 | 37,75 | 36,57 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 39,88 | 39,88 | 39,88 | 2024/06/01 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Šťáhlavy | Plzeň-jih | NP | 43,95 | 43,95 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Obora | Plzeň-sever | 64,30 | 45,31 | 45,31 | 2023/06/03 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2025/05/31 |
Letkov, O pohár, Plamen útok |
FSEU |
| 2024/06/01 |
Letkov, O pohár, Plamen útok |
FSEU |
| 2023/06/03 |
Letkov, O pohár, Plamen útok |
FSEU |
| 2018/06/16 |
Letkov,hřiště, O pohár SDH Letkov |
FSEU |
| 2017/06/18 |
Letkov,hřiště, O pohár SDH Letkov |
FSEU |
| 2016/06/19 |
Letkov,hřiště, O pohár SDH Letkov |
FSEU |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.