Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Žákava A | Plzeň-jih | 16,34 | 16,34 | 16,34 | |
| 2. | Nezvěstice A | Plzeň-jih | 19,52 | 19,52 | 19,52 | |
| 3. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 19,83 | 19,83 | 19,83 | |
| 4. | Dnešice A | Plzeň-jih | 20,12 | 20,12 | 20,12 | |
| 5. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 20,13 | 20,13 | 20,13 | |
| 6. | Želčany A | Plzeň-jih | 20,91 | 20,91 | 20,91 | |
| 7. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | 22,01 | 22,01 | 22,01 | |
| 8. | Číčov A | Plzeň-jih | 22,17 | 22,17 | 22,17 | |
| 9. | Radochovy A | Plzeň-jih | 23,77 | 23,77 | 23,77 | |
| 10. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 23,86 | 23,86 | 23,86 | |
| 11. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 23,97 | 23,97 | 23,97 | |
| 12. | Mokrouše A | Plzeň-jih | 25,29 | 25,29 | 25,29 | |
| 13. | Vrčeň A | Plzeň-jih | 26,95 | 26,95 | 26,95 | |
| 14. | Dnešice B | Plzeň-jih | 27,28 | 27,28 | 27,28 | |
| 15. | Blovice A | Plzeň-jih | 29,35 | 29,35 | 29,35 | |
| 16. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 44,52 | 44,52 | 44,52 | |
| 17. | Chlum | Plzeň-jih | 46,20 | 46,20 | 46,20 | |
| 18. | Měcholupy A | Plzeň-jih | 55,86 | 55,86 | 55,86 | |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Želčany A | Plzeň-jih | 19,41 | 19,41 | 19,41 | |
| 2. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 21,75 | 21,75 | 21,75 | |
| 3. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 28,25 | 28,25 | 28,25 | |
| 4. | Blovice A | Plzeň-jih | 28,46 | 28,46 | 28,46 | |
| 5. | Dolní Lukavice B | Plzeň-jih | 30,72 | 30,72 | 30,72 | |
| 6. | Žákava A | Plzeň-jih | 36,10 | 36,10 | 36,10 | |
| 7. | Chlumčany A | Plzeň-jih | 40,66 | 40,66 | 40,66 | |
| 8. | Radochovy A | Plzeň-jih | 54,78 | 54,78 | 54,78 | |
| 9. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | NP | 40,45 | 40,45 | |
| 9. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | NP | NP | NP | |
| 9. | Chlum | Plzeň-jih | NP | 48,77 | 48,77 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Žákava | Plzeň-jih | 15,87 | 15,87 | 15,87 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Žákava | Plzeň-jih | 16,34 | 16,34 | 16,34 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,24 | 17,24 | 17,24 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Nebílovy | Plzeň-jih | 17,55 | 17,55 | 17,55 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Želčany | Plzeň-jih | 17,57 | 17,57 | 17,57 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Žákava | Plzeň-jih | 17,64 | 17,64 | 17,64 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Želčany | Plzeň-jih | 18,88 | 18,88 | 18,88 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Nebílovy | Plzeň-jih | 19,24 | 19,24 | 19,24 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Nezvěstice | Plzeň-jih | 19,32 | 19,32 | 19,32 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Radochovy | Plzeň-jih | 19,47 | 19,47 | 19,47 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Nezvěstice | Plzeň-jih | 19,52 | 19,52 | 19,52 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Hořehledy | Plzeň-jih | 19,60 | 19,60 | 19,60 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Želčany | Plzeň-jih | 19,81 | 19,81 | 19,81 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Chlumčany | Plzeň-jih | 19,83 | 19,83 | 19,83 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Mokrouše | Plzeň-jih | 19,86 | 19,86 | 19,86 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Dnešice | Plzeň-jih | 20,12 | 20,12 | 20,12 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Nebílovy | Plzeň-jih | 20,13 | 20,13 | 20,13 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Želčany | Plzeň-jih | 20,13 | 20,13 | 20,13 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Hořehledy | Plzeň-jih | 20,24 | 20,24 | 20,24 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Želčany | Plzeň-jih | 20,91 | 20,91 | 20,91 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Nezvěstice | Plzeň-jih | 21,09 | 21,09 | 21,09 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Blovice | Plzeň-jih | 21,21 | 21,21 | 21,21 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Dnešice | Plzeň-jih | 21,45 | 21,45 | 21,45 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Radochovy | Plzeň-jih | 21,67 | 21,67 | 21,67 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Nebílovy | Plzeň-jih | 21,82 | 21,82 | 21,82 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 21,85 | 21,85 | 21,85 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 22,01 | 22,01 | 22,01 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Dnešice | Plzeň-jih | 22,03 | 22,03 | 22,03 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Číčov | Plzeň-jih | 22,17 | 22,17 | 22,17 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Blovice | Plzeň-jih | 22,30 | 22,30 | 22,30 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,61 | 18,61 | 18,61 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Želčany | Plzeň-jih | 18,88 | 18,88 | 18,88 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 19,30 | 19,30 | 19,30 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Želčany | Plzeň-jih | 19,41 | 19,41 | 19,41 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Želčany | Plzeň-jih | 19,49 | 19,49 | 19,49 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Blovice | Plzeň-jih | 19,88 | 19,88 | 19,88 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 20,62 | 20,62 | 20,62 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Želčany | Plzeň-jih | 20,79 | 20,79 | 20,79 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Nepomuk | Plzeň-jih | 21,07 | 21,07 | 21,07 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Chlumčany | Plzeň-jih | 21,19 | 21,19 | 21,19 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Žákava | Plzeň-jih | 21,27 | 21,27 | 21,27 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Nepomuk | Plzeň-jih | 21,47 | 21,47 | 21,47 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Letkov | Plzeň-jih | 21,56 | 21,56 | 21,56 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Čižice | Plzeň-jih | 21,65 | 21,65 | 21,65 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Mokrouše | Plzeň-jih | 21,69 | 21,69 | 21,69 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Hořehledy | Plzeň-jih | 21,75 | 21,75 | 21,75 | 2023/05/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Radochovy | Plzeň-jih | 22,16 | 22,16 | 22,16 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Čižice | Plzeň-jih | 23,43 | 23,43 | 23,43 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Vrčeň | Plzeň-jih | 23,59 | 23,59 | 23,59 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Dnešice | Plzeň-jih | 23,77 | 23,77 | 23,77 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Hořehledy | Plzeň-jih | 24,20 | 24,20 | 24,20 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Radochovy | Plzeň-jih | 24,32 | 24,32 | 24,32 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Nepomuk | Plzeň-jih | 24,35 | 24,35 | 24,35 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 24,64 | 24,64 | 24,64 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Nepomuk | Plzeň-jih | 24,82 | 24,82 | 24,82 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Žákava | Plzeň-jih | 25,01 | 25,01 | 25,01 | 2022/05/07 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 25,99 | 25,99 | 25,99 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 26,02 | 26,02 | 26,02 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Hořehledy | Plzeň-jih | 26,23 | 26,23 | 26,23 | 2025/05/10 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Chlumčany | Plzeň-jih | 26,84 | 26,84 | 26,84 | 2024/05/19 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/05/10 |
Fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Chlum |
FSEU |
| 2026/05/09 |
Chlum, O pohár, štafeta dvojic |
FSEU |
| 2026/05/09 |
Chlum, O pohár, požární útok |
FSEU |
| 2025/05/11 |
Fotbalové hřiště Chlum PJ, O pohár starosty SDH Chlum 2B, úzké, terče sklopné |
FSEU |
| 2025/05/10 |
Chlum, O pohár, požární útok |
FSEU |
| 2025/05/10 |
Chlum, O pohár, štafeta dvojic |
FSEU |
| 2024/05/19 |
Chlum, O pohár, požární útok |
FSEU |
| 2024/05/19 |
Chlum, O pohár, štafeta dvojic |
FSEU |
| 2023/05/27 |
Chlum, O pohár, požární útok |
FSEU |
| 2023/05/27 |
Chlum, O pohár, štafeta dvojic |
FSEU |
| 2022/05/07 |
Chlum, O pohár, štafeta dvojic |
FSEU |
| 2022/05/07 |
Chlum, O pohár, požární útok |
FSEU |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.