Výsledky soutěže
Děti-starší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Horní Poříčí | Strakonice | 15,37 | 14,44 | 15,37 | |
| 2. | Budilov A | Prachatice | 17,05 | 16,29 | 17,05 | |
| 3. | Vacov | Prachatice | 17,59 | 16,50 | 17,59 | |
| 4. | Dřešín | Strakonice | 21,71 | 17,30 | 21,71 | |
| 5. | Buk | Prachatice | 24,45 | 24,45 | 23,56 | |
Děti-mladší kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Vacov | Prachatice | 17,91 | 17,32 | 17,91 | |
| 2. | Budilov A | Prachatice | 18,65 | 18,28 | 18,65 | |
| 3. | Přečín | Prachatice | 23,05 | 23,05 | 20,67 | |
| 4. | Budilov B | Prachatice | 24,57 | 24,57 | 23,90 | |
| 5. | Žihobce | Klatovy | 30,72 | 30,08 | 30,72 | |
| 6. | Dolany | Prachatice | 66,30 | 26,45 | 66,30 | |
| 7. | Čkyně | Prachatice | NP | NP | NP | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Vacov | Prachatice | 36,86 | 36,66 | 36,86 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Vacov | Prachatice | 38,41 | 31,77 | 38,41 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Budilov | Prachatice | 45,83 | 42,22 | 45,83 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | 47,61 | 48,61 | 48,61 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Jáma | Prachatice | 12,66 | 12,37 | 12,66 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Žihobce | Klatovy | 13,39 | 13,24 | 13,39 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Chlum | Český Krumlov | 13,65 | 13,14 | 13,65 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | 14,12 | 14,36 | 14,36 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Dřešín | Strakonice | 14,39 | 13,85 | 14,39 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Dřešín | Strakonice | 14,05 | 14,67 | 14,67 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | 14,72 | 14,35 | 14,72 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dolany | Prachatice | 14,83 | 14,95 | 14,95 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Horní Poříčí | Strakonice | 14,44 | 15,37 | 15,37 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Dřešín | Strakonice | 15,05 | 15,53 | 15,53 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Chlum | Český Krumlov | 15,60 | 15,70 | 15,70 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | Prachatice | 15,75 | 16,57 | 16,57 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Budilov | Prachatice | 16,29 | 17,05 | 17,05 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Budilov | Prachatice | 17,16 | 16,57 | 17,16 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Dolany | Prachatice | 16,72 | 17,38 | 17,38 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Vacov | Prachatice | 16,50 | 17,59 | 17,59 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Budilov | Prachatice | 16,28 | 17,60 | 17,60 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Vacov | Prachatice | 18,12 | 16,91 | 18,12 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Dolany | Prachatice | 13,38 | 18,25 | 18,25 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,27 | 18,09 | 18,27 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Žihobce | Klatovy | 18,36 | 17,59 | 18,36 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Bohumilice | Prachatice | 19,24 | 18,81 | 19,24 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Vacov | Prachatice | 17,02 | 19,28 | 19,28 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Stachy | Prachatice | 19,75 | 18,24 | 19,75 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,38 | 19,75 | 19,75 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Šipoun | Prachatice | - | - | 19,87 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Sousedovice | Strakonice | 19,94 | 18,18 | 19,94 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Horní Poříčí | Strakonice | 19,85 | 20,11 | 20,11 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Vacov | Prachatice | - | - | 20,46 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Sousedovice | Strakonice | 20,93 | 20,28 | 20,93 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Třísov | Český Krumlov | 14,62 | 14,55 | 14,62 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Jáma | Prachatice | 15,67 | 16,41 | 16,41 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Žihobce | Klatovy | 16,97 | 16,76 | 16,97 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | Prachatice | 17,22 | 14,53 | 17,22 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Žihobce | Klatovy | 17,28 | 16,45 | 17,28 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Třísov | Český Krumlov | 15,74 | 17,36 | 17,36 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Horní Poříčí | Strakonice | 17,43 | 16,47 | 17,43 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Budilov | Prachatice | 21,83 | 27,49 | 17,49 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Sousedovice | Strakonice | 16,26 | 17,59 | 17,59 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Budilov | Prachatice | 16,64 | 17,87 | 17,87 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Vacov | Prachatice | 17,32 | 17,91 | 17,91 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | Prachatice | 17,54 | 18,19 | 18,19 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Budilov | Prachatice | 18,28 | 18,65 | 18,65 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Sousedovice | Strakonice | 19,24 | 19,05 | 19,24 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Vacov | Prachatice | 18,42 | 19,26 | 19,26 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Budilov | Prachatice | 17,54 | 19,40 | 19,40 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Vacov | Prachatice | 19,45 | 19,67 | 19,67 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Jáma | Prachatice | 17,63 | 19,91 | 19,91 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Volenice | Strakonice | 19,37 | 20,66 | 20,66 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Budilov | Prachatice | 21,76 | 21,15 | 21,76 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Benešova Hora | Prachatice | 21,85 | 21,76 | 21,85 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Vacov | Prachatice | 20,81 | 22,36 | 22,36 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Horní Poříčí | Strakonice | 21,87 | 22,56 | 22,56 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Vacov | Prachatice | 21,78 | 22,64 | 22,64 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Přečín | Prachatice | 23,05 | 20,67 | 23,05 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Budilov | Prachatice | 23,15 | 23,10 | 23,15 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Budilov | Prachatice | 24,57 | 23,90 | 24,57 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Vacov | Prachatice | 23,51 | 25,13 | 25,13 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Dolany | Prachatice | - | - | 25,55 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Budilov | Prachatice | 27,40 | 28,17 | 28,17 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/08/29 |
Dolany, O pohár starosty obce |
ŠHL |
| 2025/08/23 |
Dolany, O pohár starosty obce |
ŠHL |
| 2024/08/24 |
Dolany, O pohár starosty |
ŠHL |
| 2023/08/26 |
Dolany, O pohár starosty obce |
ŠHL |
| 2022/08/27 |
Dolany, ŠHL 2022 |
ŠHL |
| 2022/08/27 |
Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 |
ŠHL |
| 2020/08/29 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2019/08/24 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2018/08/25 |
Dolany, Dolany |
ŠHL |
| 2018/08/25 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2017/08/26 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2016/08/27 |
Dolany, Dolany + vyhlášení |
ŠHL |
| 2016/08/27 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2015/08/22 |
Dolany, soutěž zařazená do ŠHL |
ŠHL |
| 2015/08/22 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2014/09/27 |
Dolany, Finále a vyhlášení šumavské hasičské ligy dětí |
ŠHL |
| 2014/08/23 |
Dolany, O putovní pohár starosty SDH |
ŠHL |
| 2013/08/24 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2012/08/25 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2011/08/20 |
Dolany, O putovní pohár starosty SDH |
ŠHL |
| 2009/08/22 |
Bohumilice, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2008/08/23 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce |
ŠHL |
| 2007/08/25 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2006/08/26 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2005/08/27 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| 2004/08/28 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| 2003/08/30 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| 2001/08/26 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.