| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/SdhKrasonice |
| Kdy: | 25. 06. 2022 11:00 |
| Kontakt: | Petr Pivonka |
| Telefon: | 608626015 |
| Okres: | Jihlava |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 16,45 | 16,13 | 16,45 | |
| 2. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,83 | 16,72 | 16,83 | |
| 3. | Ploukonice | Semily | 17,15 | 16,17 | 17,15 | |
| 4. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 17,18 | 16,98 | 17,18 | |
| 5. | Plumlov | Prostějov | 17,40 | 17,04 | 17,40 | |
| 6. | Pšánky | Hradec Králové | 17,80 | 17,80 | 16,34 | |
| 7. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 17,88 | 17,88 | 17,78 | |
| 8. | Stará Říše | Jihlava | 20,24 | 19,61 | 20,24 | |
| 9. | Bílovice | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
| 9. | Budeč | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | |
| 9. | Benetice | Třebíč | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 14,23 | 14,21 | 14,23 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sedlatice A | Jihlava | 14,35 | 14,34 | 14,35 | 2014/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krasonice | Jihlava | 14,31 | 14,36 | 14,36 | 2016/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladoňovice | Třebíč | 14,37 | 14,14 | 14,37 | 2016/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 14,39 | 14,33 | 14,39 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krasonice | Jihlava | 14,46 | 14,16 | 14,46 | 2018/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čechtín | Třebíč | 14,41 | 14,50 | 14,50 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krotějov Sport | Tábor | 14,23 | 14,59 | 14,59 | 2018/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Budeč | Jindřichův Hradec | 14,52 | 14,62 | 14,62 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Krasonice | Jihlava | 14,49 | 14,71 | 14,71 | 2023/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 14,54 | 14,72 | 14,72 | 2018/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahorčice | Strakonice | 14,62 | 14,78 | 14,78 | 2018/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Budeč | Jindřichův Hradec | 14,22 | 14,80 | 14,80 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nevcehle | Jihlava | 14,63 | 14,81 | 14,81 | 2018/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | Jihlava | 14,27 | 14,84 | 14,84 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Budeč | Jindřichův Hradec | 14,22 | 14,84 | 14,84 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 14,90 | 14,54 | 14,90 | 2023/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Police | Třebíč | 14,65 | 14,95 | 14,95 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nevcehle | Jihlava | 15,00 | 14,82 | 15,00 | 2016/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mladoňovice | Třebíč | 15,05 | 14,30 | 15,05 | 2018/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 14,95 | 15,12 | 15,12 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 14,84 | 15,15 | 15,15 | 2023/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krasonice | Jihlava | 14,93 | 15,16 | 15,16 | 2024/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nevcehle | Jihlava | 15,19 | 14,92 | 15,19 | 2017/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krasonice | Jihlava | 15,18 | 15,19 | 15,19 | 2014/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sedlčany | Příbram | 15,20 | 14,55 | 15,20 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krasonice | Jihlava | 15,24 | 14,40 | 15,24 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sedlatice | Jihlava | 15,05 | 15,26 | 15,26 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sedlčany | Příbram | 15,31 | 14,70 | 15,31 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mladoňovice | Třebíč | 15,34 | 15,04 | 15,34 | 2014/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,04 | 16,15 | 16,15 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budíkovice | Třebíč | 16,13 | 16,45 | 16,45 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,72 | 16,62 | 16,72 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,72 | 16,82 | 16,82 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,72 | 16,83 | 16,83 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Stará Říše | Jihlava | 16,84 | 15,91 | 16,84 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budišov | Třebíč | 16,48 | 17,00 | 17,00 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,14 | 17,00 | 17,14 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ploukonice | Semily | 16,17 | 17,15 | 17,15 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,98 | 17,18 | 17,18 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 17,18 | 16,20 | 17,18 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plumlov | Prostějov | 17,04 | 17,40 | 17,40 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nevcehle | Jihlava | 17,44 | 17,32 | 17,44 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Trnava BUSTR | Třebíč | 17,51 | 17,12 | 17,51 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Štěměchy | Třebíč | 16,77 | 17,54 | 17,54 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Benetice | Třebíč | 17,54 | 17,48 | 17,54 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 17,55 | 17,58 | 17,58 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Trnava | Třebíč | 17,55 | 17,62 | 17,62 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nevcehle | Jihlava | 17,63 | 16,92 | 17,63 | 2015/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Markvartice | Třebíč | 17,56 | 17,69 | 17,69 | 2023/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,71 | 17,50 | 17,71 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nevcehle | Jihlava | 17,77 | 17,07 | 17,77 | 2014/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pšánky | Hradec Králové | 17,80 | 16,34 | 17,80 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 17,88 | 17,78 | 17,88 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Petrůvky | Třebíč | 17,22 | 17,89 | 17,89 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Stařeč | Třebíč | 17,23 | 17,92 | 17,92 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,97 | 17,60 | 17,97 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malé Hoštice | Opava | 18,06 | 17,49 | 18,06 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Petrůvky | Třebíč | 16,92 | 18,09 | 18,09 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mladoňovice | Třebíč | 18,12 | 17,53 | 18,12 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,81 | 16,49 | 16,49 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,08 | 17,66 | 17,66 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Krasonice | Jihlava | 19,20 | 17,63 | 19,20 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | ŽiKa | Pelhřimov | 19,25 | 17,45 | 19,25 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Boršov | Jihlava | 19,66 | 19,38 | 19,66 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Domamil | Třebíč | 19,97 | 24,04 | 24,04 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | ŽiKa | Pelhřimov | 30,10 | 19,42 | 30,10 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Písečné | Jindřichův Hradec | 30,39 | 31,01 | 31,01 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Drnek | 16,04 | 0 | 17.06.2022 11:21 | |
| Lukáš Vaculík | 16,15 | 0 | 25.06.2022 10:47 | |
| Michal Matějíček | 16,19 | 0 | 25.06.2022 10:59 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16,22 | 2 | 25.06.2022 10:47 | |
| Josef Drnek | 16,10 | 0 | 17.06.2022 11:22 | |
| Michal Matějíček | 16,11 | 0 | 25.06.2022 09:26 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















