Zderaz 2023 (Chrudim)
O pohár - Extraliga ČR v PÚ
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | EXČR |
| Místo: | Zderaz |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Kdy: | 03. 09. 2023 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | 739173747 |
| Začátek rezervace: | 20. 08. 2023 20:00 |
| Konec rezervace: | 03. 09. 2023 09:30 |
| Začátek tipování: | 20. 08. 2023 20:00 |
| Konec hlasování: | 03. 09. 2023 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-12874.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Volenice | PB | Patrik Baláž | |
| 2 | Krasice - Prostějov | PV | Patrik Baláž | |
| 3 | Plumlov | PV | Patrik Baláž | |
| 4 | Benetice | TR | Patrik Baláž | |
| 5 | Pšánky | HK | Patrik Baláž | |
| 6 | Budíkovice | TR | Patrik Baláž | |
| 7 | Ploukonice | SM | Patrik Baláž | |
| 8 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Patrik Baláž |
| 9 | Bohuslavice u Zlína | ZL | Patrik Baláž | |
| 10 | Olšovec | PR | Patrik Baláž | |
| 11 | Stařeč | TR | Patrik Baláž | |
| 12 | Zdislavice | BN | Patrik Baláž | |
| 13 | Dlouhá Ves | RK | Pepa Malý | |
| 14 | Hartmanice | SY | Kateřina Doskočilová | |
| 15 | Oldřiš | SY | Jakub Střítežský | |
| 16 | Tomice | BN | Hana Jarolímková | |
| 17 | Česká Bělá | HB | Kateřina Dipoldová | |
| 18 | Vojnice | OL | Adriana Šulcová | |
| 19 | Kamenec u Poličky | B | SY | Jan Tměj |
| 20 | Úněšov | PS | Josef | |
| 21 | Výrava | HK | Lucie Samková | |
| 22 | Bezděčí u Trnávky | SY | Martina Dvořáková | |
| 23 | Pomezí | SY | Jiřina Šimonová |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | JC | 15,62 | 15,55 | 15,62 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Letohrad - Kunčice D | UO | 15,24 | 15,65 | 15,65 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | JC | 15,68 | 15,46 | 15,68 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešnice | SM | 15,88 | 15,57 | 15,88 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov | NJ | 15,77 | 15,88 | 15,88 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | JI | 15,75 | 15,97 | 15,97 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | NJ | 15,85 | 15,98 | 15,98 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladoňovice | TR | 16,01 | 15,99 | 16,01 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Rašín | JC | 16,02 | 15,90 | 16,02 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Čechtín | TR | 16,05 | 15,98 | 16,05 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velké Hoštice | OP | 16,03 | 16,05 | 16,05 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | JI | 16,07 | 16,01 | 16,07 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,07 | 15,97 | 16,07 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čechtín | TR | 16,02 | 16,09 | 16,09 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Plumlov | PV | 16,09 | 15,85 | 16,09 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nevcehle | JI | 16,10 | 15,76 | 16,10 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Prchalov | NJ | 16,11 | 16,08 | 16,11 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Krotějov Sport | TA | 15,98 | 16,11 | 16,11 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mysločovice | ZL | 15,76 | 16,13 | 16,13 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Záchlumí | UO | 15,92 | 16,14 | 16,14 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Renmotor Jinolice | JC | 15,98 | 16,15 | 16,15 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Plumlov | PV | 16,15 | 16,06 | 16,15 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Renmotor Jinolice | JC | 15,94 | 16,15 | 16,15 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Prchalov | NJ | 16,16 | 16,10 | 16,16 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čechtín | TR | 16,18 | 16,07 | 16,18 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Oponešice | TR | 16,12 | 16,19 | 16,19 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Plumlov | PV | 16,19 | 15,66 | 16,19 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Čikov | TR | 16,11 | 16,20 | 16,20 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Budeč | JH | 16,13 | 16,21 | 16,21 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Budeč | JH | 16,23 | 16,09 | 16,23 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Lavičky | ZR | 16,24 | 15,90 | 16,24 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Budeč | JH | 15,86 | 16,24 | 16,24 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Pasohlávky B | BO | 16,00 | 16,24 | 16,24 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Bašnice | JC | 15,64 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Olešnice | SM | 15,90 | 16,29 | 16,29 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Drahňovice | BN | 16,02 | 16,29 | 16,29 | 2024/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Český Rudolec | JH | 15,98 | 16,30 | 16,30 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Krotějov Sport | TA | 16,32 | 16,01 | 16,32 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Jaronice | CB | 16,33 | 15,97 | 16,33 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Trnava | TR | 16,33 | 16,22 | 16,33 | 2025/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Trnava | TR | 16,06 | 16,33 | 16,33 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Renmotor Jinolice | JC | 16,35 | 16,13 | 16,35 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Plumlov | PV | 16,35 | 16,07 | 16,35 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nevcehle | JI | 15,87 | 16,35 | 16,35 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Letohrad - Kunčice D | UO | 16,36 | 16,29 | 16,36 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,36 | 16,31 | 16,36 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Nevcehle | JI | 16,36 | 16,17 | 16,36 | 2023/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Prchalov | NJ | 16,37 | 16,27 | 16,37 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Jistebník | NJ | 16,39 | 16,31 | 16,39 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Velké Hoštice | OP | 15,95 | 16,39 | 16,39 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.








