Valšovice 2019 (Přerov)
O putovní stříbrnou proudnici
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | PHL |
| Místo: | Valšovice (Hranice VI) |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 11. 08. 2019 09:30 |
| Kontakt: | Karel Jašík |
| Telefon: | 736 630 955 |
| Začátek rezervace: | 28. 07. 2019 20:00 |
| Konec rezervace: | 09. 08. 2019 20:00 |
| Začátek tipování: | 28. 07. 2019 20:00 |
| Konec hlasování: | 09. 08. 2019 00:00 |
| Zadal: | Karel Jašík |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Nástup družstev v 9:30, start prvního družstva 9:45
Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Tartanový povrch kolem základy, náběh k základně z tartanových dlaždic
Povrch: Rovný travnatý povrch
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-valsovice-hranice-vi--10047.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valšovice (Hranice VI) | PR | Karel Jašík | |
| 2 | Radkova Lhota | PR | Karel Jašík | |
| 3 | Podhradní Lhota | KM | Karel Jašík | |
| 4 | Hrabůvka | PR | Mishi | |
| 5 | Zahnašovice | KM | Mishi | |
| 6 | Ludslavice | KM | Mishi | |
| 7 | Mladcová | ZL | Mishi | |
| 8 | Pravčice | B | KM | Martin Masař |
| 9 | Hoštice | KM | Radoslav Gregor | |
| 10 | Mistřice | UH | Mishi | |
| 11 | Křenovice | PR | Mishi | |
| 12 | Vítonice | KM | Honza Bělík | |
| 13 | Karolín | KM | Mishi | |
| 14 | Roštění | KM | Mishi | |
| 15 | Mysločovice | ZL | Mishi | |
| 16 | Radíkov | PR | Mishi | |
| 17 | Nová Dědina | KM | Mishi | |
| 18 | Lukov | ZL | Lukáš Žák | |
| 19 | Dětkovice | VY | Michal Hrabánek | |
| 20 | Hlinsko | PR | Petr Beránek | |
| 21 | Brusné | KM | Martin Šťastný | |
| 22 | Babice | VS | Petr Korábečný | |
| 23 | Špičky | PR | Štěpán Šindler | |
| 24 | Odry | Tošodry fireteam | NJ | zdenek bortl |
| 26 | Opatovice | PR | Dalibor Vašíček | |
| 27 | Jasenice | VS | Lukáš Komender | |
| 28 | Kokory | PR | Libor Daňa | |
| 29 | Prchalov | B | NJ | Jakub Šenk |
| 30 | Velká (Hranice III) | PR | Zdeněk Steiner |
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - | volné pro pořadatele | - | Mishi |
| 2 | - | volné pro pořadatele | - | Mishi |
| 3 | Pravčice | B | KM | Mishi |
| 4 | Zahnašovice | KM | Mishi | |
| 5 | Rymice | KM | Mishi | |
| 6 | Karolín | KM | Mishi | |
| 7 | Dětkovice | VY | Mishi | |
| 8 | Pravčice | A | KM | Mishi |
| 9 | Radkova Lhota | PR | Jan Klimecký | |
| 10 | Hlinsko | PR | Petr Beránek | |
| 11 | Milotice nad Bečvou | PR | Petr Korábečný | |
| 12 | Olšovec | PR | Magdaléna Hlavová | |
| 13 | Nětčice | KM | Petra Plachá | |
| 14 | Opatovice | PR | Dalibor Vašíček | |
| 15 | Loučka | VS | Veronika Sedlářová | |
| 16 | Loukov | KM | Simona Halenčáková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Špičky | PR | 16,40 | 16,45 | 16,45 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice | KM | 16,73 | 16,29 | 16,73 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | KM | 16,88 | 16,86 | 16,88 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Opatovice | PR | 16,72 | 17,09 | 17,09 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kunovice | VS | 16,98 | 17,09 | 17,09 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radíkov | PR | 15,97 | 17,11 | 17,11 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice A | KM | 17,13 | 17,22 | 17,22 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | KM | 16,92 | 17,38 | 17,38 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,40 | 17,06 | 17,40 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Opatovice | PR | 17,40 | 17,47 | 17,40 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Radíkov | PR | 17,10 | 17,41 | 17,41 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | KM | 17,52 | 17,26 | 17,52 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | KM | 17,60 | 16,83 | 17,60 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kunovice | VS | - | - | 17,66 | 2007/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Špičky | PR | 17,72 | 16,69 | 17,72 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Opatovice | PR | 17,23 | 17,74 | 17,74 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | KM | 16,74 | 17,77 | 17,77 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,79 | 16,89 | 17,79 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Střítež nad Ludinou | PR | 17,62 | 17,82 | 17,82 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,73 | 17,85 | 17,85 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kunovice | VS | 17,91 | 17,58 | 17,91 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rychlov | KM | 17,92 | 17,44 | 17,92 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hodějice | VY | 17,12 | 17,93 | 17,93 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kunovice | VS | - | - | 18,00 | 2009/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Střítež nad Ludinou | PR | 18,01 | 17,61 | 18,01 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radkova Lhota | PR | - | - | 18,08 | 2010/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Milotice nad Bečvou | PR | - | - | 18,17 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | PR | 18,17 | 17,58 | 18,17 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rymice | KM | 17,24 | 18,18 | 18,18 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pravčice B | KM | 16,91 | 18,20 | 18,20 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Hostašovice | NJ | 18,18 | 18,22 | 18,22 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Radíkov | PR | - | - | 18,33 | 2009/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Špičky | PR | 17,28 | 18,34 | 18,34 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hlinsko | PR | 18,03 | 18,34 | 18,34 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Střítež nad Ludinou | PR | 17,84 | 18,38 | 18,38 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Kunovice | VS | - | - | 18,45 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hlinsko | PR | 18,54 | 17,56 | 18,54 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Olšovec | PR | 18,45 | 18,56 | 18,56 | 2019/08/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Rychlov | KM | 18,60 | 16,76 | 18,60 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Milotice nad Bečvou | PR | 18,12 | 18,64 | 18,64 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Radkova Lhota | PR | - | - | 18,71 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Opatovice | PR | 17,57 | 18,72 | 18,72 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Hlinsko | PR | 18,73 | 17,82 | 18,73 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Opatovice | PR | 18,79 | 18,40 | 18,79 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Olšovec | PR | 18,79 | 18,51 | 18,79 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Komárovice | VS | 16,91 | 18,80 | 18,80 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Černotín | PR | - | - | 18,82 | 2012/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Milotice nad Bečvou | PR | 18,52 | 18,85 | 18,85 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Paršovice | PR | 18,86 | 18,21 | 18,86 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Opatovice | PR | - | - | 18,89 | 2004/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.








