Jasenice 2020 (Třebíč)
O pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | ŽL |
| Místo: | Jasenice |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Kdy: | 06. 06. 2020 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 06. 06. 2020 12:00 |
| Konec rezervace: | 06. 06. 2020 12:00 |
| Začátek tipování: | 06. 06. 2020 00:00 |
| Konec hlasování: | 06. 06. 2020 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jasenice-10978.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 16,25 | 16,24 | 16,25 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stará Říše | JI | 16,79 | 16,31 | 16,79 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Stará Říše | JI | - | - | 17,10 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olší | BO | 17,22 | 17,18 | 17,22 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Petrůvky | TR | - | - | 17,37 | 2024/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velké Meziříčí FŇ | ZR | 17,16 | 17,50 | 17,50 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radostín nad Oslavou | ZR | 16,96 | 17,61 | 17,61 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | - | - | 17,61 | 2024/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Petrůvky | TR | 17,34 | 17,66 | 17,66 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zbraslav | BO | 17,44 | 17,67 | 17,67 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velké Meziříčí FŇ | ZR | - | - | 17,85 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sychotín | BK | 17,99 | 17,08 | 17,99 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohuňov | SY | - | - | 18,04 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lhotky Sport | ZR | - | - | 18,05 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krokočín | TR | 18,08 | 18,01 | 18,08 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radostín nad Oslavou | ZR | - | - | 18,09 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Netín | ZR | - | - | 18,10 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lavičky | ZR | 17,50 | 18,10 | 18,10 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jabloňov | ZR | 17,42 | 18,17 | 18,17 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krokočín | TR | 17,10 | 18,18 | 18,18 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velké Meziříčí FŇ | ZR | 16,31 | 18,23 | 18,23 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Radostín nad Oslavou | ZR | - | - | 18,28 | 2024/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Netín | ZR | 18,09 | 18,32 | 18,32 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Netín | ZR | 18,35 | 17,87 | 18,35 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hamry nad Sázavou Tragédky | ZR | 17,57 | 18,39 | 18,39 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jabloňov | ZR | 17,96 | 18,41 | 18,41 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Krokočín | TR | - | - | 18,41 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Netín | ZR | - | - | 18,47 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bohuňov | SY | 18,18 | 18,53 | 18,53 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radostín nad Oslavou | ZR | 17,53 | 18,57 | 18,57 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Zbraslav | BO | 17,80 | 18,63 | 18,63 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Olší | BO | 18,56 | 18,85 | 18,85 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Otín | ZR | 18,22 | 18,98 | 18,98 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Lhotky | ZR | 18,99 | 18,83 | 18,99 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Lhotky Sport | ZR | 19,02 | 18,70 | 19,02 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Petrůvky | TR | 19,05 | 17,84 | 19,05 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Jasenice | TR | 18,12 | 19,09 | 19,09 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Lavičky | ZR | 19,14 | 18,22 | 19,14 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Radostín nad Oslavou | ZR | 19,17 | 18,64 | 19,17 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Netín | ZR | 19,30 | 17,62 | 19,30 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Benetice | TR | 19,31 | 16,99 | 19,31 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Lhotky | ZR | 19,33 | 19,33 | 19,33 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Heroltice | BO | - | - | 19,34 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Bohuňov | SY | 19,25 | 19,43 | 19,43 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Radostín nad Oslavou | ZR | - | - | 19,45 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Bohuňov | SY | - | - | 19,56 | 2024/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Bohuňov | SY | 18,94 | 19,58 | 19,58 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Bory | ZR | 18,71 | 19,58 | 19,58 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Lhotky Sport B | ZR | 19,60 | 19,19 | 19,60 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Žďár nad Sázavou 2 - Zámek | ZR | - | - | 19,84 | 2024/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2012/09/15 | Jasenice, 12. kolo Žďárské ligy | |
| 2013/08/03 | Jasenice, Žďárská liga | |
| 2013/08/03 | Jasenice, 6. kolo Žďárské ligy | |
| 2014/09/28 | Jasenice, Poslední kolo Žďárské ligy | |
| 2015/06/13 | Jasanice, O pohár | |
| 2015/07/25 | Jasenice, O pohár | |
| 2016/06/19 | Jasenice, O pohár | |
| 2017/09/16 | Jasenice, O pohár | |
| 2018/06/09 | Jasenice, O pohár | |
| 2019/06/01 | Jasenice, O pohár | |
| 2020/06/06 | Jasenice, O pohár | |
| 2021/09/19 | Jasenice, O putovní pohár SDH Jasenice | |
| 2023/08/27 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| 2024/09/14 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| 2025/09/20 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| 2026/09/12 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.








