Myštěves 2018 (Hradec Králové)
12. kolo VČHL + EXPU
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 09. 2018 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Honza Pajer |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Skrochovice | Opava | 16,18 | 16,12 | 16,18 | 0,06 | |
![]() | 2. | Košťálov | Semily | 16,60 | 16,60 | 16,34 | 0,26 | |
![]() | 3. | Hrobice | Pardubice | 17,43 | 17,43 | 16,45 | 0,98 | |
![]() | 4. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,58 | 17,30 | 17,58 | 0,28 | |
![]() | 5. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 18,18 | 18,18 | 17,94 | 0,24 | |
![]() | 6. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 19,02 | 17,42 | 19,02 | 1,60 | |
![]() | 7. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 19,09 | 17,18 | 19,09 | 1,91 | |
![]() | 8. | Malé Hoštice | Opava | 19,16 | 19,16 | 17,66 | 1,50 | |
![]() | 9. | - Malá Skála Béčko | bez určení okresu | 19,96 | 19,96 | 19,89 | 0,07 | |
![]() | 10. | Myštěves | Hradec Králové | 36,70 | 36,06 | 36,70 | 0,64 | |
![]() | 11. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | NP | NP | NP | - | |
![]() | 12. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | - | |
![]() | 13. | Libuň | Jičín | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 15,94 | 15,98 | 15,98 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | Nový Jičín | 15,94 | 15,98 | 15,98 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,11 | 16,13 | 16,13 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,11 | 16,13 | 16,13 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hrabůvka | Přerov | 15,94 | 16,17 | 16,17 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabůvka | Přerov | 15,94 | 16,17 | 16,17 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrabůvka | Přerov | 16,18 | 16,11 | 16,18 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velké Hoštice | Opava | 16,19 | 15,98 | 16,19 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,01 | 16,23 | 16,23 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,01 | 16,23 | 16,23 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,05 | 16,29 | 16,29 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mladoňovice | Třebíč | 16,30 | 16,27 | 16,30 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladoňovice | Třebíč | 16,30 | 16,27 | 16,30 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,11 | 16,33 | 16,33 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Čechtín | Třebíč | 16,31 | 16,35 | 16,35 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,13 | 16,38 | 16,38 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,19 | 16,38 | 16,38 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,81 | 16,38 | 16,38 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 16,42 | 2015/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,33 | 16,44 | 16,44 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čikov | Třebíč | 16,26 | 16,45 | 16,45 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čikov | Třebíč | 16,26 | 16,45 | 16,45 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bašnice | Jičín | 16,04 | 16,45 | 16,45 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bašnice | Jičín | 16,04 | 16,45 | 16,45 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nevcehle | Jihlava | 16,03 | 16,46 | 16,46 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Myštěves | Hradec Králové | 16,47 | 16,45 | 16,47 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,14 | 16,47 | 16,47 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Stará Říše | Jihlava | 16,47 | 16,33 | 16,47 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Plumlov | Prostějov | 16,01 | 16,49 | 16,49 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čechtín | Třebíč | 16,05 | 16,50 | 16,50 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/13 | Myštěves, VČHL Myštěves | |
| 2025/08/23 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2025/08/23 | Myštěves, VČHL Myštěves | |
| 2020/08/30 | Areál Myštěves, VČHL 2020 | |
| 2020/08/30 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2019/08/24 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2019/08/24 | Myštěves, 10. kolo VČHL | |
| 2018/09/02 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | |
| 2018/09/02 | Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU | |
| 2018/05/05 | Myštěves, PKL Myštěves | |
| 2017/06/11 | Myštěves, 4. kolo VČHL | |
| 2017/05/07 | Myštěves, PKL Myštěves | |
| 2015/06/21 | Myštěves, O pohár Myštěves | |
| 2015/06/21 | Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR | |
| 2014/06/08 | Myštěves, 6. kolo VČHL | |
| 2013/09/01 | Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.









