Strmilov 2026 (Jindřichův Hradec)
7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Pelhřimovská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 07. 2026 15:00 |
| Kontakt: | Přibyl Marek |
| Telefon: | 607067765 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Ondřej Adamec |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zdislavice | Benešov | 16,73 | 16,46 | 16,73 | 0,27 | |
![]() | 2. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,24 | 16,01 | 17,24 | 1,23 | |
![]() | 3. | Smrkov | Tábor | 17,65 | 17,65 | 16,98 | 0,67 | |
![]() | 4. | Nová Říše | Jihlava | 17,67 | 17,67 | 16,69 | 0,98 | |
![]() | 5. | Horní Němčice | Jindřichův Hradec | 17,84 | 17,34 | 17,84 | 0,50 | |
![]() | 6. | Krasonice | Jihlava | 17,92 | 17,92 | 16,90 | 1,02 | |
![]() | 7. | Telč | Jihlava | 18,18 | 17,86 | 18,18 | 0,32 | |
![]() | 8. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,26 | 18,26 | 17,86 | 0,40 | |
![]() | 9. | Dešná | Jindřichův Hradec | 18,37 | 17,56 | 18,37 | 0,81 | |
![]() | 10. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,40 | 18,40 | 17,64 | 0,76 | |
![]() | 11. | Boršov | Jihlava | 18,61 | 18,47 | 18,61 | 0,14 | |
![]() | 12. | Strachoňovice | Jihlava | 19,45 | 19,22 | 19,45 | 0,23 | |
![]() | 13. | Ústrašice | Tábor | 19,50 | 19,50 | 19,11 | 0,39 | |
![]() | 14. | Žirovnice | Pelhřimov | 19,59 | 19,59 | 17,49 | 2,10 | |
![]() | 15. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 20,06 | 20,06 | 19,98 | 0,08 | |
![]() | 16. | Domamil | Třebíč | 29,07 | 29,07 | 28,91 | 0,16 | |
![]() | 17. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - |
Dorostenci, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | ŽiKa team | Pelhřimov | 15,88 | 15,88 | 15,82 | 0,06 | |
![]() | 2. | Lhotice | Třebíč | 17,53 | 17,53 | 16,92 | 0,61 | |
![]() | 3. | Počátky | Pelhřimov | 17,77 | 17,77 | 17,71 | 0,06 | |
![]() | 4. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 18,10 | 18,10 | 16,63 | 1,47 | |
![]() | 5. | Žirovnice D | Pelhřimov | 18,29 | 18,29 | 18,01 | 0,28 | |
![]() | 6. | Domamil | Třebíč | 54,11 | 20,99 | 54,11 | 33,12 | |
![]() | 7. | Smrkov | Tábor | NP | NP | NP | - | |
![]() | 7. | Nová Říše | Jihlava | NP | NP | NP | - | |
![]() | 7. | Písečné | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - | |
![]() | 7. | Budeč B | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - | |
![]() | 7. | Bítovánky | Třebíč | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,35 | 16,45 | 16,45 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zdislavice | Benešov | 16,51 | 16,58 | 16,58 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 16,66 | 16,31 | 16,66 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,60 | 16,71 | 16,71 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovice | Prachatice | 16,43 | 16,77 | 16,77 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,78 | 16,71 | 16,78 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,53 | 16,79 | 16,79 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žernovice | Prachatice | 16,85 | 16,50 | 16,85 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,75 | 16,86 | 16,86 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 16,62 | 16,86 | 16,86 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,62 | 16,91 | 16,91 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | 16,90 | 16,94 | 16,94 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,54 | 16,96 | 16,96 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,68 | 16,98 | 16,98 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jankov | Benešov | 16,89 | 16,72 | 16,98 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Krotějov Sport | Tábor | 16,99 | 16,03 | 16,99 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sedlatice | Jihlava | 16,73 | 17,03 | 17,03 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,00 | 17,04 | 17,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,06 | 16,79 | 17,06 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jaronice | České Budějovice | 16,58 | 17,07 | 17,07 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,55 | 17,07 | 17,07 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Krotějov Sport | Tábor | 16,73 | 17,11 | 17,11 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,14 | 16,93 | 17,14 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Slapy A | Tábor | 17,14 | 16,96 | 17,14 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,01 | 17,16 | 17,16 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,18 | 16,98 | 17,18 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,21 | 17,06 | 17,21 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,24 | 17,24 | 17,24 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 16,71 | 17,25 | 17,25 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Police B | Třebíč | 17,26 | 16,86 | 17,26 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ŽiKa | Pelhřimov | 15,88 | 15,82 | 15,88 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lhotice | Třebíč | 17,53 | 16,92 | 17,53 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Počátky | Pelhřimov | 17,77 | 17,71 | 17,77 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 18,10 | 16,63 | 18,10 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žirovnice | Pelhřimov | 18,29 | 18,01 | 18,29 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Domamil | Třebíč | 20,99 | 54,11 | 54,11 | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Budeč | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bítovánky | Třebíč | NP | NP | NP | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Písečné | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Smrkov | Tábor | NP | NP | NP | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nová Říše | Jihlava | NP | NP | NP | 2026/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.









