Malá Skála 2025 (Jablonec nad Nisou)
Maloskalský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 08. 2025 10:00 |
| Kontakt: | Radek Havelka |
| Telefon: | 723 191 865 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ploukonice | Semily | 16,12 | 15,95 | 16,12 | 0,17 | |
![]() | 2. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 16,98 | 16,86 | 0,12 | |
![]() | 3. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,32 | 16,26 | 17,32 | 1,06 | |
![]() | 3. | Myštěves | Hradec Králové | 17,32 | 17,32 | 16,46 | 0,86 | |
![]() | 5. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 18,06 | 18,06 | 17,70 | 0,36 | |
![]() | 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,17 | 18,17 | 17,74 | 0,43 | |
![]() | 7. | Jeřice | Jičín | 18,25 | 17,41 | 18,25 | 0,84 | |
![]() | 8. | Radimovice | Liberec | 18,67 | 18,52 | 18,67 | 0,15 | |
![]() | 9. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,87 | 17,79 | 18,87 | 1,08 | |
![]() | 10. | Bukovno | Mladá Boleslav | 19,66 | 19,42 | 19,66 | 0,24 | |
![]() | 11. | Jeřmanice | Liberec | 20,61 | 20,35 | 20,61 | 0,26 | |
![]() | 12. | Huť | Jablonec nad Nisou | 21,41 | 20,11 | 21,41 | 1,30 | |
![]() | 13. | Kosmonosy B | Mladá Boleslav | 22,61 | 22,35 | 22,61 | 0,26 | |
![]() | 14. | Olešnice | Semily | 24,57 | 24,25 | 24,57 | 0,32 | |
![]() | 15. | Sychrov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dubenec | Trutnov | 15,88 | 16,12 | 16,12 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Březová | Liberec | 16,12 | 16,14 | 16,14 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,89 | 16,19 | 16,19 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dubenec | Trutnov | 16,30 | 16,21 | 16,30 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Rašín | Jičín | 16,36 | 16,15 | 16,36 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,38 | 16,27 | 16,38 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,16 | 16,39 | 16,39 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešnice | Semily | 16,44 | 15,49 | 16,44 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dubenec | Trutnov | 16,17 | 16,45 | 16,45 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Rašín | Jičín | 16,46 | 16,32 | 16,46 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,50 | 16,41 | 16,50 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olešnice | Semily | 16,24 | 16,57 | 16,57 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,34 | 16,60 | 16,60 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Tatobity | Semily | 16,32 | 16,63 | 16,63 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,43 | 16,66 | 16,66 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,36 | 16,67 | 16,67 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rašín | Jičín | 16,68 | 16,69 | 16,69 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dubenec | Trutnov | 16,69 | 16,41 | 16,69 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,36 | 16,77 | 16,77 | 2020/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Tatobity | Semily | 16,68 | 16,80 | 16,80 | 2022/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,80 | 16,42 | 16,80 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,81 | 16,49 | 16,81 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,68 | 16,85 | 16,85 | 2021/09/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Třebnouševes | Jičín | 16,86 | 16,16 | 16,86 | 2024/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,53 | 16,89 | 16,89 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Drahňovice | Benešov | 16,10 | 16,90 | 16,90 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tatobity | Semily | 16,69 | 16,91 | 16,91 | 2019/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radimovice | Liberec | 16,73 | 16,92 | 16,92 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,94 | 16,59 | 16,94 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,99 | 16,42 | 16,99 | 2025/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/15 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2025/08/09 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2022/08/13 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2021/07/10 | Malá Skála - Zrušeno !!!, O pohár starosty SDH | |
| 2020/09/19 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| 2019/09/22 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.









