Letohrad Kunčice 2024 (Ústí nad Orlicí)
VČHL Letohrad-Kunčice
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 07. 2024 09:30 |
| Kontakt: | Ladislav Štěpánek |
| Telefon: | 605 270 908 |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Ondřej Matyáš |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Volenice | Příbram | 15,69 | 15,47 | 15,69 | 0,22 | |
![]() | 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,74 | 15,38 | 15,74 | 0,36 | |
![]() | 3. | Ploukonice | Semily | 16,78 | 16,78 | 16,51 | 0,27 | |
![]() | 4. | Jeřice | Jičín | 17,00 | 16,92 | 17,00 | 0,08 | |
![]() | 5. | Výrava | Hradec Králové | 17,09 | 16,54 | 17,09 | 0,55 | |
![]() | 6. | Svinov B | Ostrava-město | 17,40 | 17,15 | 17,40 | 0,25 | |
![]() | 7. | Třebovětice | Jičín | 17,78 | 17,78 | 17,53 | 0,25 | |
![]() | 8. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 17,97 | 17,49 | 17,97 | 0,48 | |
![]() | 9. | Olešnice | Semily | 18,29 | 17,30 | 18,29 | 0,99 | |
![]() | 10. | Plačice | Hradec Králové | 18,69 | 18,28 | 18,69 | 0,41 | |
![]() | 11. | Pšánky | Hradec Králové | 18,77 | 18,77 | 16,82 | 1,95 | |
![]() | 12. | Markvartovice | Opava | 19,05 | 15,64 | 19,05 | 3,41 | |
![]() | 13. | Myštěves | Hradec Králové | 19,48 | 19,48 | 18,48 | 1,00 | |
![]() | 14. | Vysokov | Náchod | 20,56 | 20,56 | 19,14 | 1,42 | |
![]() | 15. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 21,49 | 17,00 | 21,49 | 4,49 | |
![]() | 16. | Lanžov | Trutnov | 21,90 | 20,12 | 21,90 | 1,78 | |
![]() | 17. | Třebnouševes | Jičín | NP | 19,32 | 20,56 | 1,24 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 15,71 | 15,89 | 15,89 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov | Nový Jičín | 15,71 | 15,89 | 15,89 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 15,88 | 15,97 | 15,97 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov | Nový Jičín | 15,98 | 15,76 | 15,98 | 2026/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velké Hoštice | Opava | 15,88 | 15,99 | 15,99 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mysločovice | Zlín | 15,99 | 15,99 | 15,99 | 2026/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Velké Hoštice | Opava | 15,88 | 15,99 | 15,99 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,06 | 16,00 | 16,06 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nevcehle | Jihlava | 15,81 | 16,12 | 16,12 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 15,81 | 16,12 | 16,12 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nevcehle | Jihlava | 15,95 | 16,12 | 16,12 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,12 | 16,03 | 16,12 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,14 | 15,89 | 16,14 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Čechtín A | Třebíč | 16,00 | 16,14 | 16,14 | 2026/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,17 | 16,04 | 16,17 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,98 | 16,17 | 16,17 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,18 | 15,99 | 16,18 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,18 | 15,99 | 16,18 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mysločovice | Zlín | 16,19 | 15,65 | 16,19 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Míchov | Blansko | 16,07 | 16,19 | 16,19 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jaronice | České Budějovice | 16,19 | 16,05 | 16,19 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Míchov | Blansko | 16,07 | 16,19 | 16,19 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Čechtín | Třebíč | 16,21 | 16,00 | 16,21 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice | Semily | 16,21 | 15,80 | 16,21 | 2026/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velké Hoštice | Opava | 16,10 | 16,22 | 16,22 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velké Hoštice | Opava | 16,10 | 16,22 | 16,22 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nevcehle | Jihlava | 16,04 | 16,23 | 16,23 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Rašín | Jičín | 16,16 | 16,24 | 16,24 | 2026/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Letohrad - Orlice B | Ústí nad Orlicí | 16,23 | 16,26 | 16,26 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mladoňovice | Třebíč | 16,26 | 16,01 | 16,26 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,36 | 16,10 | 16,36 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Černčice | Louny | 17,94 | 16,77 | 17,94 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 17,19 | 18,11 | 18,11 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,13 | 18,13 | 18,13 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 19,36 | 18,03 | 19,36 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Výrava | Hradec Králové | 18,81 | 19,47 | 19,47 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zdislavice | Benešov | 22,99 | 17,51 | 22,99 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 29,02 | 27,87 | 29,02 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vysokov | Náchod | 31,20 | 32,39 | 32,39 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 32,45 | 32,59 | 32,59 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Myštěves | Hradec Králové | 33,14 | 33,94 | 33,94 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.









