Pšánky 2022 (Hradec Králové)
O pohár Pšánky
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 09. 2022 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,92 | 15,82 | 15,92 | 0,10 | |
![]() | 2. | Plumlov | Prostějov | 16,25 | 15,50 | 16,25 | 0,75 | |
![]() | 3. | Budíkovice | Třebíč | 16,33 | 16,33 | 15,56 | 0,77 | |
![]() | 4. | Hlubyně | Příbram | 16,76 | 16,35 | 16,76 | 0,41 |
|
![]() | 5. | Benetice | Třebíč | 16,84 | 16,84 | 16,72 | 0,12 | |
![]() | 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,84 | 16,84 | 15,77 | 1,07 | |
![]() | 8. | Pšánky | Hradec Králové | 17,57 | 17,12 | 17,57 | 0,45 | |
![]() | 11. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 18,64 | 18,64 | 16,91 | 1,73 | |
![]() | 12. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,13 | 18,85 | 19,13 | 0,28 | |
![]() | 13. | Bílovice | Uherské Hradiště | 21,08 | 16,60 | 21,08 | 4,48 | |
![]() | 14. | Ploukonice | Semily | 21,72 | 16,99 | 21,72 | 4,73 | |
![]() | 17. | Děrné | Nový Jičín | DSQ | DSQ | DSQ | - | |
![]() | 17. | Loučka | Vsetín | DSQ | DSQ | DSQ | - | |
![]() | 17. | Košťálov | Semily | DSQ | DSQ | DSQ | - | |
![]() | 17. | Stařeč B | Třebíč | DSQ | DSQ | DSQ | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 15,58 | 15,63 | 15,63 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Trnava | Třebíč | 15,69 | 15,64 | 15,69 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 15,64 | 15,74 | 15,74 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,78 | 15,88 | 15,88 | 2016/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Trnava | Třebíč | 15,76 | 15,89 | 15,89 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,82 | 15,89 | 15,89 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešnice X | Olomouc | 15,91 | 15,77 | 15,91 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 15,85 | 15,94 | 15,94 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velké Hoštice | Opava | 15,85 | 15,95 | 15,95 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Olešnice | Semily | 15,96 | 15,50 | 15,96 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Plumlov | Prostějov | 15,98 | 15,92 | 15,98 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,85 | 16,03 | 16,03 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jaronice | České Budějovice | 15,95 | 16,08 | 16,08 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,05 | 16,12 | 16,12 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mysločovice | Zlín | 16,12 | 15,97 | 16,12 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,05 | 16,12 | 16,12 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Renmotor Jinolice | Jičín | - | - | 16,13 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 15,91 | 16,14 | 16,14 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bašnice | Jičín | 16,05 | 16,16 | 16,16 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,18 | 15,95 | 16,18 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 16,19 | 15,78 | 16,19 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olešnice | Semily | 16,03 | 16,19 | 16,19 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 16,03 | 16,19 | 16,19 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 15,88 | 16,21 | 16,21 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čechtín | Třebíč | 16,04 | 16,23 | 16,23 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čikov | Třebíč | 15,93 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,84 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Čikov | Třebíč | 15,93 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,14 | 16,27 | 16,27 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Myštěves | Hradec Králové | 16,18 | 16,30 | 16,30 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 23 | 02.09.2022 22:08 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 22 | 31.08.2022 06:32 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 13 | 04.09.2022 08:42 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 15 ** | 22 | 02.09.2022 22:09 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 12 | 31.08.2022 06:32 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 04.09.2022 09:04 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Ženy | 16,76 | https://youtu.be/fkN90ZhgxUg | Dana Hrzalová | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.










